| anonim_4396 a întrebat:

Cum se salveaza hainele fabricate pe stardoll?

5 răspunsuri:
| love44katyp a răspuns:

Le poti fabrica doar daca esti membru

| Addah a răspuns:

Daca esti membru, imediat dupa ce le faci se salveaza automat. daca nu esti membru, te poti face nu costa nimic inscrierea

| Andradaaaaa a răspuns:

Minciuni...De fapt acelea le poti fabria ca esti superstar sau nu si aleati se salveaza automat! daca esti superstar le poti cumpara daca nu esti super star nu ti le poti cumpara hainele indiferent ca sunt fabricate de tine sau nu! fundita!

| KlaudyaAddha a răspuns:

Poti sa-ti fabrici haine, dar nu poti sa ti le cumperi decat daca esti SuperStar. Daca esti SS, dai pe haina si apasa pe "buy"