| Pierce_Khaterine_1997 a întrebat:

Cum v-ati imbraca la un concert pop? Dau funda pentru cea mai buna vestimentatie!winking

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Am vazut multe intrebari ca si a ta dar sincer iti spun la un concert e atat de multa lume incat nimanui nu ii pasa cum te-ai imbracat tu, eu zic sa iti iei o pereche de blugi mai inchisi cu un tricou ce culoare vrei si o geaca de piele( sau ma rog imitatie de piele) careia sa ii sufleci manecile si in picioare niste bocanci.

| Pierce_Khaterine_1997 explică (pentru KellyGreen):

Chiar daca, Kasia a avut niste vestimentatii superbe acest raspuns e cel mai bun din cauza ca are dreptate m-am gandit mukr pe cine sa alegwinking