| ellaella a întrebat:

Cum vi s-a parut rochia de mireasa a lui Kate Middleton? Unii o vad drept extrem de eleganta si fina, conform motto-ului Less is more, altii mult prea simpla pentru o printesa.
Voi ce ziceti?
http://www.infomariaj.ro/......eton/2287/

Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Sincer,mi se pare cea mai buna alegere. Nu e de prost-gust, impopotonata.

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Mie nu mi-a placut. E prea simpla plus ca nu o punea in valoare, dupa parerea mea.

| Aleeee95 a răspuns:

Mie mi se pare că este superbă pentru că simplitatea este cea mai bună alegeree!winking

| Băscuţă a răspuns:

Nu mi-a placut cum si-a prins voalul, iar rochia e draguta, dar cam de moda veche...