| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Ce parere aveti despre rochia de mireasa pe care a purtato azi kate middleton? va place?

6 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult.
A fost simpla, dar de bun gust.Ii statea foarte bine.
A fost imbracata simplu, machiata la fel: simplu.
Arata chiar ca o viitoare regina.
Trebuie sa recunoasteam ca si ea este foarte frumoasa.Are niste ochi superbi.
Bye^-^

| FundaTeRog a răspuns:

Buna,da a fost superba.
Nu e o fata asa de fitsoasa,e o fata simpla, educata, si frumoasahappy
Pls funda?happy
Ms

| Ofiintă a răspuns:

Prima data nu mi-a convenit
( ca si bunica de mireasa)
dar iti dai seama ca nu avea de ales
este totusi o printesa si nu se poate imbraca ca si toate vedetele americane in rochii decoltate si facute de designeri cunoscuti
Da intr-adevar rochia ei era foarte simpla dar si potrivita cu imprejurarile ceremoniei
Toata lumea s-ar fi gandit ca va aparea cu o rochie mai complexa, Dar cu asta nu a exagerat cu nimic
daca ar fi aparut intr-o rochie cu maneci bufante mai ca sa nu zboarerolling on the floor
si cu o fusta ditamai rotunda
Eu cred ca nu ar fi fost potrivit
Deci eu zic sa lasam complexitatea deoparte pentru ca nici ea nu a avut de unde sa aleaga o rochie mai potrivita
Dar in cele din urma dupa propria ei idee
A putut sa uimeasca o lume
bye

| Deĺααα a răspuns:

Mie nu`mi placehee hee Dar nu trebuie sa ne placa noua.` ci ei laughing Orikum ce`i drept. statea bine p eabatting eyelashes :*

| ioana_3915 a răspuns:

A fost foarte draguta simpla si cu bun gust demna de o viitoare regina.

| alinabubuianu a răspuns:

Stiati ca modelul rochiei de mireasa pe care a purtat-o Kate nu a fost unul original? Puteti citi articolul in link-ul de mai jos.

http://babel-thoughts.blogspot.com/......ia-de.html