| Ioana_Maria_1993 a întrebat:

Cum vi se par acesti pantofi? http://www.bfashion.com/pantofi-cu-toc-inalt/pantofi-div a?sizeId=&colorId= Ar fi potriviti pentru bal? Nu sunt mai comozi decat cei cu tocul mai subtire?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt frumoși dar obligatoriu o ținută vestimentară pe măsură.
Sunt comozi că au o ușoară platformă, piciorul nu stă atât de suspendat.
Nu tocul face piciorul să stea comod, ci partea din față unde efectiv stă cel puțin jumătate din talpa piciorului. Echilibrul în mers îl dă halucele, degetul cel mare, nu călcâiul.
Pa, pa.

| Ioana_Maria_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Si cu ce fel de rochie crezi ca ar merge?batting eyelashes NU vreau ceva mulat pe corp. ceva mai largut. straight face

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Ioana_Maria_1993):

Bună.
O rochie lungă sau una scurtă dar de seară.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Da,sunt frumoși, și sunt potriviți pentru bal, și cred că ar arăta chiar bine cu această rochie:
http://www.maxine.ro/......11188.html

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Imi plac pantofii, arata foarte superbi si eleganti.Da ar fi potrivit pentru bal, dar ai grija sa iti iei o tinuta care sa se asorteze.Sunt mult mai comozi decat cei cu toc subtire.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

Sunt superbi!
Si sunt mult mai comozi
Sunt finuti
Imi plac mult
:*

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si eu ma gandesc ce sa-mi cumpar pentru bal :o