| christina94 a întrebat:

Cum vi se pare rochia asta? :) Poate fi purtata la banchet?

http://s5.favim.com/......508330.png

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă și arăți ca cea care poartă rochia!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Este o rochie frumoasa, cred ca vei arata ca o printesa la banchet

| Kasia a răspuns:

Mi se pare cam pompoasa.trebuie sa fii inaltuta si slaba, repet parca e prea sorcova. daca era putin mai simpluta era frumoasa... daca nu avea franjurii aia din volane era perfecta. poti incerca una asimetrica dar mai simpluta

http://www.newlook.com/......_276043470

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este o rochie superbă, poate fi purtată la banchet desigur, mai ales dacă eşti o fată înaltă, îţi va sta chiar foarte bine.
Te pup!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Mi se pare oribilă şi prea pompoasă pentru un banchet. Depinde şi ce banchet, dacă e cel din clasa a VIII-a sau cel din clasa a XII-a, dacă e cel de la sfârşitul clasei a XII-a atunci ar mai merge, dar dacă e celălalt, nu se potriveşte, eşti prea mică şi nici ocazia nu merită o asemenea rochie.

| TroubleWoman a răspuns:

Daca ai picioare lungi da, daca nu, nici sa nu te gandesti.Iti va scoate in evidenta picioarele scurtewinking.In rest e draguta, si ador culoarea.