| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Baieti, va place poza asta? http://s9.favim.com/orig/140618/blood-Favim.com-1848539. jpg Spuneti-mi cum vi se pare. Multumesc

8 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu ma incita deloc, nu e nici macar amuzant. e o poza din genul horror. ma incita mai mult niste buze lucioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarbos

| BornToBeLoved a răspuns:

Chiar
Ma atrage... Sincer!

| Sheriarty a răspuns:

Imi place contrastul dintre pielea palida si rosul puternic al sangeului.

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru Sheriarty):

Daca esti baiat, spune-mi daca te incita poza, daca te atrage, daca e in regula doar. Multumesc pentru observatie

| Nomanzoland a răspuns:

Poza asta ar trebui să fie atașată în dicționar definiției „kitsch".

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru Nomanzoland):

Nu inteleg de ce e kitsch. In fotografie apar doar elemente care tin strict de natural.