| Duolingo14 a întrebat:

Dacă ai nasul lat, poti sa il faci mai subțire și mai frumos fără operație?

Răspuns Câştigător
| anonimaalee29 a răspuns:

Nu ai cum sa iti modifici nasul fara operatie. Si eu am nasul lat si se vede ok pe fata mea rotunda. Daca nu il ai iesit mult in exterior poti spune ca esti norocos, dar latimea nu afecteaza asa rau.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum ai putea? Asa de curiozitate, ce-ti trece prin cap?

| Duolingo14 explică (pentru Adry05):

Am vazut multe chestii pe YouTube și am și auzit de la niște persoane ca exista un fel de crema. Dar am vrut să aud și părerea voastră;-)

| Adry05 a răspuns (pentru Duolingo14):

Crema?! laughing)) Daaa, si ajuta la fel de mult ca aia pentru cresterea sanilor. Maxim poti sa-ti conturezi nasul sa para intr-un fel desi mi se pare destul de patetic, rinoplastia (Sper ca nu gresesc denumirea) e singura sansa

| Bondarel99 a răspuns:

Da, poți. Caută pe YouTube "big nose contouring", dacă obișnuiești sa te marchiezi poți sa faci nasul sa para mai mic și mai subțire, dar sa îl faci sa fie mai mic și mai subțire numai prin operație.

| Dalmore a răspuns:

Putin, prin masaj. Cauta pe Youtube: nose reshape exercise.
Daca osul e lat, nu ai ce sa faci. Doar sa creezi o iluzie optica prin makeup.

| Peridava a răspuns:

Nu. Dar s-ar putea ca mai subtire sa fie mai urat. Depinde ce fel de fata ai.

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Prin make up poti, respectiv prin conturarea nasului.Sunt n milion de tutoriale pe net.

| Anonimusrocraft a răspuns:

Nu,sa nu incerci ceva sa patesti, mai bine du-te la spital si intreaba.