| aproapenu a întrebat:

Daca ai varfurile tocite iti mai creste parul? :d

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Creste dar foarte incat si daca vrei sa creasca mai repede taiew din varfuri in fiecare luna sau o data la doua luni

| Sara2 a răspuns:

Creste, dar este de preferat sa tai macar 1 cm din el deoarece se despica din ce in ce mai sus daca nu il tai mult timp

| BiuL a răspuns:

Normal ca mai creste dar din cauza varfurile tocite poate parea ca nu. Totusi ar fi mai bine sa le tai ca arata urat si despicatura urca pe fir in sus si se distruge tot firul de par. Ideal e sa iti tunzi varfurile odata la 3-4 luni.

| FreakyChucky a răspuns:

Sigur ca creste, parul creste de la radacina nu de la varfuri.Dar daca iti tai lunar varfurile creste mai repede.

| Tarta_Marius_1988 a răspuns:

Normal. dar e mai elegant sa tai varfurile tongue

| albinuta2 a răspuns:

Creste dar mai greu

| Georgyanya2000 a răspuns:

Varfurile n-au legatura cu radacina.

| KrisK1 a răspuns:

Da

| XanthiaSin a răspuns:

Sigur ca creste, dar cresc mai incetbig grin Este mult mai bine sa mergi sa-ti tai varfurile la 2-3 lunibatting eyelashes O sa-ti creasca mai repede asahappy

| AndreeaHawkins a răspuns:

Da,îţi mai creşte parul, dar foarte încet. Este mult mai bine dacă te duci şi îţi tăi vârfurile la 3-4 luni.O să vezi ca parul tau o să crească foarte repedehappy

| GL88 a răspuns:

Din cate vedeam eu la sora mea cresc dar cresterea e mult mai lenta

| Dogaru_Andreea_1990 a răspuns:

Parul creste la fel și dacă il ai tocit și dacă il ai sănătos. creste in medie 6 milimetrii pe luna.
Insa e bine sa il tunzi doar că sa arate bine.