| madalina13021997 a întrebat:

Cam cati centimetri creste parul pe luna? Stiti niste metode de crestere rapida a parului?
Am 2 luni de cand m-am tuns(mi-am luat varfurile tocite) si mi se pare ca, creste foarte greu parul.

5 răspunsuri:
| Nobody35 a răspuns:

Cam 1-2 cm pe luna.
Uleiul de ricin este foarte bun pentru cresterea parului happy.

| Mariiam a răspuns:

Mie îmi creşte cam 2-3 cm pe lună, nu sunt stresată, consum vitamine şi bag mult somn, asta ajută.

| Maria2466 a răspuns:

1-2 maxim 3 cm, foloseste ulei de ricin, ulei de masline si ulei de jojoba, te ajuta si pentru regenerare

| RooXyroox a răspuns:

In general intr-o luna vreo 3-4 cm. si eu am aceeasi problema si ma spal cu un sampon de la avon care face sa creasca parul mai repede

| RooXyroox a răspuns:

3-4 cm si spala-te cu sapmoane de la avon