| Senorita2000 a întrebat:

Daca am 11 ani si am 1, 43, sunt prea inalta sau prea scunda pentru varsta asta?

Răspuns Câştigător
| Rockărița a răspuns:

Esti perfecta.Eu am 11 ani si am 1, 45 deci nu e diferenta prea mare!

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu este o regula. Unii cresc mai repede, iar altii se inalta mai tarziu.De exemplu fiica-mea era cat fiul meu de inalta la un moment dat, desi era cu 4 ani mai micuta.Ma temeam pentru baiat ca va ramane mai micut de inaltime.Dar, dintr-o data s-a inaltat si este un baiat frumos si inalt.

| Ariyana a răspuns:

Eu la 11 ani aveam 1, 65. straight face

| lovesunshine a răspuns:

Uh,esti foarte bine.Eu una sunt gigant.Am 11 ani si 1, 60.Si vad lumea de sus.Asa ca esti foarte bine

| XVCDG a răspuns:

Esti Perfecta!

| EvellineDub a răspuns:

Este ok pentru varsta ta:*