| lyTTTT a întrebat:

Daca am ochii verzi si sunt deschisa la ten ce culoare mi-as putea vopsi parul? culoarea naturala a parului meu este un saten deschis, dar mi se pare ca e stearsa asa... as vrea o schimbare, cateva propuneri va rog? Multumesc :*!

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Categoric blonda sau roscata big grin

| angy_2105 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-ti faci un saten castaniu.e super.am avut si eu culoarea asta.

| angy_2105 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/coaforvirtual/ incerca aici, dar trebuie sa-ti faci cont. aici o sa vezi ce culore iti sta bine

| Coco2730 a răspuns:

Si eu am trasaturi in genul celor spuse de tine si cred ca cel mai bine imi sta in culori care variaza de la blond-cupru, mai multe nuante de blond cald pana la blond-aluna. In schimb, nu imi sta bine cu blond-ice si blonduri reci in general si bruneta.

| Adelinnaa a răspuns:

Daca ai tenul deschis cel mai bine e un blond deschis
uitate la pozic asta.:dhttp://www.google.ro/......tp?/imgres

| Orbithh a răspuns:

laughing si la mine e la fel si parul tot la fel doar ca nu e sters... uncearca un bloond sau negru sau nu stiu vezi si thu ce ti se potriveste imagineazate ca mai multe culori hi vezi ca care te placi mai mult succes

| Merrycriss a răspuns:

Blond ti ar sta bine dar nici brunet nu ar fi rau dar te sfatuiesc sa alegi blondul daca ai tenul deschis si ochii verzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roscatbig grin(un fel de roscat natural inspre saten).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ce vrei sa zici happy, nuanta ta ti se pare mereu stearsa, asa era si pentru mine si am descoperit vopseaua roscata happy.
Eu iti recomand sa mergi pe nuante naturale ca sa nu arati de prost gust pentru ca nu multor persoane le sta bine cu acel rosu corai.
Eu iti recomand de la Garnier Color & Shine nuanta Trandafiriu [ iese dupa 28 de spalari si ramane o nuanta mai deschisa sau de la London nuanta 7.7. happy

| DaNuTzZzAaa a răspuns:

Hey...eu am aceeasi ochi si acelasi pigment la ten.si mi se poatriveste blod foarte deschis.ca in aceasta imagine:
http://www.google.ro/......tp?/imgres