| anonim_4396 a întrebat:

Daca aplic zeama de lamaie pe parul meu saten inchis exista vreo sansa sa ajung la o culoare mai deschisa? Daca da, cat timp trebuie sa stau la soare, cat de des sa fac masca si de cate ori?

2 răspunsuri:
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Zeama de lamaie nu schimba culoarea in niciun fel, am o pr care foloseste asta. Soarele il deschide dar il si arde. sad Vopseste-te cu un noantator care se ia la spalare.

| munteanmaria a răspuns:

Da nu este parul tau natural s-ar putea san iit iasa, dar daca esti vopsitanu itit va iesi funda?