| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea parul roscat natural, v-ati vopsi alta culoare sau nu?

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Eu am parul saten cu multe suvite roscate in par si la radacina e roscat. Eu as vrea sa imi vopsesc tot parul roscat deci daca as avea tot parul roscat natural eu nu l'as vopsii.

| FucktheSystem a răspuns:

Da, verde.
Mi-aș face părul indiferent de culoarea naturală verde, bine acum îl am vopsit roșcat că n-am găsit nuanțator verde, dar vara trecută a fost verde.

| 愛日本 a răspuns:

Dacă mi-ar sta bine cu altă culoare decât roşcat, atunci de ce nu? happy

| whoocares a răspuns:

Buna.:* am vazut ca mi-ai lasat un mesaj pe privat.cica eu sunt membru junior si nu pot sa iti trimit msj. trimite-mi tu unul cu idd tau de mess si vb acolo. te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, depinde de ce fel de culoare roscata este vorba. Daca ar fi aramiu, nu, in niciun caz, multe persoane ar da orice ca sa obtina o nuanta atat de rara. Daca este mai inchis si mai monoton, cred ca as recurge la vopsit. Parte proasta este ca roscatul e foarte rar in ultimul timp si nu merita sa te vopsesti, pentru ca nu vei mai avea niciodata o astfel de nuanta superba la par.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In alta culoare nu, poate as dori sa intensific culoarea.
In orice caz imi place mult roscatul. Am avut parul roscat natural, isteric, oranj, aramiu. Imi place la nebunie mai ales ca eu am ochii albastrii si oarecum se "asorteaza ".