| curious01 a întrebat:

Daca au inceput sa-mi iasa alunite prin cap, este vreo metoda sa scap de ele?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e bine sa le deranjezi.Pot fi cancerigene.Grija mare la pieptanat.

| petrescuionut a răspuns:

Este total gresit sa scapi de ele Iubita unchiului meu sia rupt alunita de pe mana
mai atarna putin acolo si putea sa moara din cauza asta s-a dus la spital si a cusuto la loc
iti sugerez sa te duci la un medic de familie si sal intrebi e cel mai sigur

| Cigarettă a răspuns:

Ţi-ar recomanda să te duci la doctorwinking. Poate fi ceva serios happy.