| kuki a întrebat:

Daca dimineata de la 8 la 8 jumatate as alerga pe afara juma de ora, apoi 60 de genoflexiuni dimineata si inca 60 seara [in seturi de cate 20, de 3 ori] si daca as evita grasimile, alimentele nesanatoase si cu multi calorii si dulciurile, si as bea multa apa, plus un masaj cu aparatu ala Relax&Tone cate 7 minute pe fiecare picior cu crema anticelulitica, astea toate in fiecare zi, as slabi la picioare? Cam in cat timp?

2 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

Pai daca reusesti sa te ti de acest program in 2 saptamani vei fi uimitahappy. Iar intr-o luna deja incep rezultatele de lunga durata. Eu una nas putea. Felicitari!

| AlxMro a răspuns:

Daca ai face asta ar fi minunat! dar nu prea te increde in aparatul acela.