| DJohnny a întrebat:

Daca nu mai mananc nimic dupa 20:30, fac abdomene cate 100 in fiecare seara, nu mai mananc carne de porc si imi fac masaj cate 10 min pe zi cu relax & tone...Cat voi slabi in 3 luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DeejayAndr3y a răspuns:

Am vazut ai 14 ani. Nu mai slabi. Esti prea mic si slab la varsta ta
Eu am 1, 77m si 60 kg. Sunt bine pentru inaltimea mea. Eu iti zic sa nu slabesti.

dar daca daca vr neaparat.
Slabesti vreo 30 kg
Si te faci 10 kg. Si ADIOS viata.

dar daca e pentru altcineva

slabesti in jur de 30-40 kg.

sau chiar mai mult, pana in 60kg.

Te rog funda Ionut.

| DJohnny explică (pentru DeejayAndr3y):

Vorbesti serios :O:O:O 30 kg? nu mai slabesc...mersi oricum

| DJohnny explică (pentru DeejayAndr3y):

Serios :O:O:O 30? si zici ca sunt slab pentru varta mea?laughing crezi tu

10 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

N-ai sa slabesti deloc sau aproape deloc, abdomenele nu ard energie doar antreneaza muschii, carnea de porc nu conteaza deoarece grasimea o ai deja iar masajul e complet inutil. Daca vrei sa slabesti apuca-te de alergat si innotat si optional sala pentru forma.

| grgdlk a răspuns:

O sa slabesti in jur de 85 de kg adica o sa dispari

| DeejayAndr3y a răspuns:

Abdomene sunt si pentru muschi, dar cate Kg ai si ce inaltime?
Ca te ajut eu!

| DJohnny explică (pentru DeejayAndr3y):

Cam 40 de kg si 145 cm

| DeejayAndr3y a răspuns:

Frate laughing cati ani ai?

| Smurf a răspuns:

Si daca nu mai mananci carne de porc,ce? Trebuie sa nu mai mananci prajit,doar pe gratar,fara dulciuri, suc, paine.Cu Relax&Tone nu slabesti, doar conferi pielii un aspect mai placut.

| praf a răspuns:

Ba nu rade cand il intrebi cati ani are,poate este piticsad, o mica intrebare, cand te-ai cantarit erai ud?

| DJohnny explică (pentru praf):

Imbracat gros are efect? oricum nu conteaza.zi daca pot pentru funda