| Andreea9222 a întrebat:

Daca folosesc spuma de par imi va face parul ca sarma la fel ca fixativul?

11 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu prea e recomandat sa folosesti prea des spuma/fixativ. Daca folosesti, ia ceva de buna calitate.

| Gufiii a răspuns:

Depinde ce spuma folosesti unele daca bagi mana in par til face mai ondulat altele iti lasa scame in par iar unele fac parul "ca sarma"

| mdany a răspuns:

Nu chiar.Ti-l intareste dar nu ca fixativul.

| edytzu4 a răspuns:

Exact:X

| shtephan a răspuns:

Daca folosesti spuma de la Taft, desigur vei avea un par foarte "teapan".

| gigicu01 a răspuns:

Da.funda?

| Mada_7823 a răspuns:

Eu am de la nivea, din aia pentru stralucire. Si iti face niste bucle foarte frumoase si nici nu-l incurca. ia incearca happy

| AnaigroeG a răspuns:

Pai depinde cu ce fel de spuma te dai si cat de mult te dai happy

| bingbang_2202 a răspuns:

Incearca spuma de la Londawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, dar ti se va incalci foarte repede.Am folosit si nu ma multumeste.Am renuntat la ea. Plus ca pentru par dauneaza (ti se despica).

| Andreea_7424 a răspuns:

Eu folosesc cateodata spuma de la taft doar cand vreau sa am parul mai infoiat.Nu e chair ca fixativul. Spuma il umfla putin si sta mai ridicat dar e cam incalcit de la ea.Nu te sfatuiesc sa o folosesti foarte des.Si sa nu te dai cu foarte multa ca atunci iti intareste parul si ti-l face ca sarma in unele locuri.