| AnnePlatt a întrebat:

Daca folosesti un spray de protectie pentru par inainte sa iti faci bucle cu placa, parul se va arde sau se va deteriora?

Răspuns Câştigător
| TarjaTurunen a răspuns:

Lolz, deci daca vei folosi un spray pentru protectie ii va da si un parfum minunat ( depinde de care ai tu ) si il va proteja

5 răspunsuri:
| AnnePlatt explică:

Scuzati greseala: ma refeream daca parul nu va da roade bune la folosirea unui spray de protectie. (adica se va arde, se va detriora etc.)

| Emma_2501 a răspuns:

Pai daca este pentru protectie nu se va intampla nimic...pentru ca il protejeaza.

| C8PILUcool a răspuns:

Va arde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Dupa ce fac baie parul meu e foarte deteriorat asa ca incerc sa-l ondulez sau sa-l indrept.Dar inainte de asta imi dau cu un spray de la Avon http://shop.avon.com/......oduct.aspx mie mi-a folosit si imi foloseste foarte mult;) Sper ca te-am ajutat!

| deliutxa a răspuns:

Se va arde