| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara un spray din-acela care se aplica pe par inainte de a-l ondula sau intinde cu placa pentru a nu se arde/deteriora parul? happy

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

De la magazinele de cosmetice de exemplu kendra, bb, sau supermarketuri auchan carrefour sau bineinteles de pe internet (ex aoro.ro)

1 răspuns:
| cRaZyYkiD a răspuns:

Avon, se numeste Spray protector pentru par la 9 lei, este in nr din mai, dar daca il cauti pe site cred ca o sa il gasesti