| Pixie_6008 a întrebat:

Daca imi cumpar bebelus lal stardoll primesc alocatie la el?
Funda

Răspuns Câştigător
| rockelle75 a răspuns:

Nu, sincer am si eu cont, dar m-am lasat de stardoll...am avut si eu bebelus, nu e altceva decat o decoratiune, nu il hranesti, nu nimic. faza e ca il ai DEGEABA. contul meu e www.stardoll.com/member/Vikygirlyy1993... funda? :D

3 răspunsuri:
| allebwa a răspuns:

Nu primesti.Ar fi o idee buna.De ce nu propui asta la Stardoll? Bebelusul are o gramada de accesorii pe care trebuie sa le cumperi in plus.Trebuie sa ai sd nu glumahee hee.

| rockelle75 a răspuns:

Merci pentru funda :X:X
see'ya!

| AvonWbusiness a răspuns:

Eu cred ca penisa