| DulcePaSsion a întrebat:

Daca imi fac codite impletite in tot capul in seara asta si le despletesc maine o sa imi stea prea voluminos pARUL?straight face mentionez ca am parul cu o palma mai jos de umeri thinking :d funitzabig grin

12 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Foarte voluminos iti va sta!

Va parea cu 2 sau 3 cm mai scurt si plin de volum!

| heise a răspuns:

Sar putea.
Imi aduc aminte ca si eu odata mi-am facut parul mai ondulat [ oricum el uneori imi mai sta ondulat la varfuri, dar atunci nu imi facusem codite, l-am lasat sa se usuce dupa baie, fara sa il sterg bine de apa si fara sa il pieptam, aveam o lene, si a doua zi m-am trezit ca il aveam ondulat, iar eu am parul mai jos de umeri cu cativa cm T T ].
Eu iti doresc totusi succes!

| Lavy_5428 a răspuns:

Eu mi-am facut si a doua zi m-am speriat ce-a iesit... A 2-a zi de dimineata a trebuit sa ma spal... Succes oricum!

| Dydy2306 a răspuns:

Da.[in cazul in care coditele sunt mici.]

P. S : sa nu pe periezi ca o sa fie atat de voluminos incat te duci sa-ti faci baie

Funda?;; _

| Shinen a răspuns:

Buna!
Depinde ce codite. Daca iti faci 2 codite, parul tau va sta putin ondulat. Daca iti faci mai multe codite mici, parul tau va sta mai cret. Voluminos, nu stiu, asta depinde de parul tau sau de samponul cu care te speli.
Pa.pa!

| OLumeColorata a răspuns:

Sincer, nu stiu sa-ti spun sigur. Dar am patit asa ceva dupa ce m-am culcat cu coditele impletite si dimineata parul imi era alandala.
Da, cred ca da, o sa fie prea voluminos, dar exista posibilitatea ca daca sunt stranse exagerat de mult sa ti se faca parul cret macar pentru. cateva ore.

| Sweet_1111 a răspuns:

Nu, nu o sa stea prea voluminos, dar poate tu vrei sa ti-l impletesti ca maine sa ai parul ondulat. O prietena de-a mea face asta in fiecare seara, DAR nu si-l impleteste, si-l face coc.

| Veverixxu a răspuns:

Probabil ca o sa`tistea putin banal da nici chiar asa de rai... o sa arati bine:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codite impletite de la 70 RON doar pe www.Hair-Style.uv.ro pentru informatii si programari sunati la nr de tel 0764385986 Aura

| doinitza12 a răspuns:

Va sta foarte ondulat... iar de voluminos depinde de ce fel de par ai...

| Aura1989 a răspuns:

Sau pe idul de messenger Codite.Impletite cu stima Aura!