| chucky_8545 a întrebat:

Pot sa-mi fac maine la liceu[ clasa a IX-a ] 2 codite impletite? Mentionez ca am parul lung, ondulat si nu stiu cum sa-l mai prind...Nu as arata prea... infantila asa, cu 2 codite?confused

6 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Infantila? Nu, in niciun caz. Chiar strengareste, si e altceva. Plus ca o sa atragi nenumarate privirihee hee cu un machiaj adecvat. Eu obisnuiam sa le impletesc doar pe jumatate...Si daca ai corzi colorate, cu atat mai bine: imbina-le! Va iesi ceva pe cinstewinking

| G a răspuns:

Ba cam da... fa-ti mai degraba una singura, pe spate sau intr-o parte.

| Maya. a răspuns:

Nu infantila.Ai emana inocenţă.

Si ai fi probabil foarte dragutalaughing si am facut si rima...

Succes!

| Justina10ify a răspuns:

Sigur ca nu! daca ti le prinzi mai jos si ti le lasi un pic largi(la partea de unde incepi sa impletesti) vor iesi bine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie intotdeauna sa va pese ce spun cei din jur? Daca tie iti place si crezi ca'ti sta bine fa'ti codite! Credeti ca daca Iisus ar fi intors capul dupa toti cei din jur care'l luau in ras ar mai fi atat de sfant si preaslavit? Fa'ti draga si palmier in cap daca'ti place ca nu ei conteaza!