| Deyush a întrebat:

Daca imi fac parul cu ulei de ricin nu o sa imi fie uleios? Adica, chiar daca ma spal dupa... Si, cum ar trebui sa il folosesc? Si de cate ori laughing.
Funda. >big grin

Răspuns Câştigător
| KiSsRoSsE a răspuns:

Il poti folosi de fiecare data cand te speli pe cap.Pur si simplu ti-l intinzi pe tot parul.Si nu parul nu ramane uleios dupa ce te speli, ramane moale si hidratat.

3 răspunsuri:
| Ubitzik a răspuns:

Aplica-l doar pe scalp 1-2 ori pe saptamana. O sa fie putin uleios, dar se ia la spalare.

| Giaaxd a răspuns:

Nu nu o sa fie mai uleios.Trebuie sa il aplici pe par si sa masezi usor.Se foloseste 1-2 ori pe saptamana.

| Giaaxd a răspuns:

Nu,nu o sa fie mai uleios.Trebuie sa il aplici pe par si sa masezi usor.Foloseste-l 1-2 ori pe saptamana.