| deejay a întrebat:

Daca ma epilez cu crema de epilat cat va dura pana vor rasari inapoi firele? (crema de epilat Sesu pentru barbati)

3 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

In jur de o saptamana cred.

| danteluta a răspuns:

De ce nu incerci cu ceara sau cu un aparat de epilat? creste parul mai greu si nu mai iese aspru si gros dupa o perioada mai lunga de folosire

| dyDix a răspuns:

Maxim 3 saptamani. m-am dat si eu. si. imi crreste repede. dupa aia am incercat cu ceara. dar e mai naspa.ca fac acasawaitingsingurica mai bine e la sala dar na.ma inteleg mai bine cu aparatu de epilat.ca tine muulttthappyhappyincearca la inceput e dureros dar te obisnuiestihappyhappy