| TheTrooper1 a întrebat:

Dacă și-a cumpărat careva tricouri de pe "Bestial" îmi poate spune cum sunt (Imprimeu, materialul tricoului, intră la apă, se șterge imprimeul rapid)?

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

Calitativ, sunt cam proaste si nu stiu daca s-a imbunatatit ceva de atunci. Ultima data cand mi-am laut de acolo, a fost in 2009 laughing). Am comandat un tricou cu o coperta de album de la Nightwish parca, tricoul era dintr-un material destul de prost (se gaureste repede) dar ceea ce m-a deranjat cel mai mult, a fost ca desi pe site tricoul avea imprimeul color, m-am trezit cu el ca era alb negru. Ar fi trebuit sa fac reclamatie, insa eram destul de mica si naiba. Imprimeul nu se sterge dar dupa mute spalari, incepe sa crape.

| TheTrooper1 explică (pentru Lina1993):

Îmi pare rău pentru acea pățanie. Dacă nu te superi, îmi poți spune cât a costat tricoul? Apreciez mult timpul acordat și prezentarea detaliată.

3 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Sunt bune, chestia este că nu am mai luat de ceva timp.

| TheTrooper1 explică (pentru Sarcopt):

Apreciez mult timpul acordat!