| pitesti a întrebat:

Daca vreau sa ma vopsesc blond aluna e nevoie sa decolorez parul? sunt satena inchis.

Răspuns Câştigător
| Baby_7403 a răspuns:

Buna!

Eu am fost vopsita saten inchis iar apoi am decis sa ma vopsesc blond miere.Am folosit Palette nuanta 218 (Blond Argintiu)si rezultatul a fost cel pe care il vroiam, fara decolorare. poti incerca:*Succes la vopsit!

2 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Daca nu ai mai fost vopsita niciodata pana acum nu este nevoie; dar trebuie sa te duci la salon. cu o vopsea din magazin nu vei reusi nimic.

| Sapphire a răspuns:

Desigur, altfel nu se poate.
Culoare deschisa peste culoare inchisa nu prinde. Doar invers. happy