| picsssie a întrebat:

Dati-mi niste culori de unghi vara asta, poate si ceva idei d modele :*

La cele mai multe culori si forme funDaa >>: Si la resTu vOot :X

Răspuns Câştigător
| alinae a răspuns:

Buna.Poti folosii culori astea:rosu,roz,albastru,turcoaz,portocaliu,galben, verde si alb. Poti sa iti faci unghiile cu una dintre culorile de mai sus, si sa iti faci buline.Chiar si french e la moda.Trebuie sa pui scoci pana unde vrei sa te dai cu oja si incepi a te da cu oja alba sau ce culoare vrei tu. Dati la deoparte scoci-ul si date cu lac sa acoperi diferenta.Nu te da cu multa oja ca dupa o sa fie o diferenta prea mare.

Poti accesa si link-ul acesta:

http://www.youtube.com/watch?v=NXKULxleRFs

Sper ca te-am ajutat, funda, te rog? :o3

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Vara asta se poartă culorile vii şi antrentante, de exemplu roz deschis, portocaliu, verde, galben, bleu.

| Babs a răspuns:

Coral reef se poarta vara asta

| Errorr a răspuns:

Salut!

Vara aceasta se poarta culorile vii si deschise dar foarte mult si modelele florale. Iti sugerez sa porti cat mai mult culorile curcubeului pentru ca sunt la moda si se asorteaza foarte repede cu tinutele sport ( se poarta si tinutele sport cat mai mult ).

Sper ca ti-am fost de ajutor...