| Crs a întrebat:

Imi dati cateva idei cum sa imi mai fac unghiile, in ce culori, modele. :* Imagini.indicatii big grin :*

Răspuns Câştigător
| cristina12310 a răspuns:

Pai ma gandesc la : http://www.youtube.com/......p?/results sau http://www.youtube.com/user/julieg713 are multe idei cum sa te faci la unghii si la ochi julieg713

12 răspunsuri:
| Dianna_8523 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0BcAxgcuTRY&feature=fvst
Acestea sunt absolut superbe. Si tutorialul este minunat. Sa te uiti la el. Michelle Phan face o treaba foarte buna :)

| Ionutzsa a răspuns:

Un forumdin care m`am inspirat si eu;;) [ o grama de modele de la dif fete] -> http://images.google.ro/......tp?/imgres

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Dai cu alb iar dupa aceea dai cu lac cu sclipici.De preferat sclipiciul sa fie auriu sau cu mai multe culori.
Pup!

| cosima11 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/camysh aici gasesti absolut tot ce ti-ar placea. spor la treaba;)) :*

| Brotacelu a răspuns:

Google...

| myrazvy a răspuns:

Jumate rosu, jumate alb. imi plac mie pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_k-EAkFdaZo&feature=related ia uite aici e ceva de munca dar rezultatul e :x.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti da cu un gri dar foarte deschis pe varful unghiilor ca maniqura frantuzuaica. te poti da cu roz si cu mult sclipici mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le-am facut aseara si mi-au iesit frumoase big grin daca ai culoarea visiniu mat iti dai cu doua straturi sau unul mai gros [inainte cu lac protector sau ce vrei tu] iar cu lac sidefat argintiu daca gasesti din acela foarte finut cred ca stii de care spunbig grin trasezi o liniuta pe unghie dar foarte subtire chiar de unde incepi sa iti faci french insa mult mai subtirehappy foarte frumoase; si sunt si usor de facuthappy unghiile mele sunt patrate, incearca si tu big grin bafta