| chocolategirl a întrebat:

Dati-mi niste diete rapide ceva de genul slabesc un kg pe zi.

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

- Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba
Se slabeste 1 kg/zi. Dieta ballerina.
Dar acum una din cvele mai recomandata dieta e cea in care nu maninci mai tirziu de ora 18 si micul dejun e inlocucuit cu 200 gr de brinza de vaca.
Papa

3 răspunsuri:
| Cristian_6815 a răspuns:

Dietele nu te slabesc 1 kg pe zi niciodata, nu exista asa ceva si daca ar exista nu ar fi sanatos, cea mai buna solutie este sportul, alearga in fiecare seara 1 ora, mananca mai putina paine iar rezultatele in decursul unei luni vor fi vizibile in medie se slabeste daca ai ambitie 4-5 kg max pe luna

| brokenkid a răspuns:

Tiai strica sanatatea! crede-ma, nu e bine deloc sa slabesti rapid, te-ai face urata, pielea ar atarna pe tine si tiai pierde roseata din obraaji, iti recomand sa slabesti incet, cu exerciti bune si cu un stil de alimentatie sanatos, apeleaza la un expert, nu te costa mult, si nu te baza pe diete aiurea pentru ca te distrug

| CeaiuriDeSlabit a răspuns:

Buna, pentru problema ta si a multor alte femei avem o solutie care poate nu pare de incredere dar chiar functioneaza. Ai incercat vreodata sa slabesti cu ajutorul ceaiurilor? Daca nu, hai sa iti zic in mare despre ce e vorba. Ceaiurile noastre sunt 100 % naturale, dar combinatia de elemente care se afla in continut te pot ajuta sa slabesti pana la 9 kg in 15 zile. Toate astea bineinteles impreuna cu o dieta potrivita. Mai multe poti afla pe site-ul http://www.ceaiurideslabit.ro/