| irinutza64 a întrebat:

Salutare, am o mica problema. vreau sa slabesc si nu mi se reuseste, am nevoie de diete rapide si eficiente... funda happy

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu exista rapid si eficient ( decat daca vrei sa-ti distrugi sanatatea si cum arati ). Slabit sanatos = 2 sau 3 kg pe luna, cu sport ( evident ) si cu o alimentatie corespunzatoare ( fara aberatii de genul multe fructe si legume, nu mai manca dupa ora 18, etc. )

http://www.getfit.ro/......abire.html

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Poi ai putea incepe prin a manca mai putina paine ( 1/2 feli pe zi ) si mai putine dulciuri ( duminica poti manca o felie de prajitura )

SA NU INCERCI CU CEAIURI DE SLABIT, PT CA CHIAR NU SUNT BUNE, ADICA O SA SLABESTI DAR DUPA CE O NU O A MAI IEI O SA TE INGASI LA LOC.

Sper ca te-am ajutat! :*

| irinutza64 explică:

Cu orice pret,

| Bubbleee98 a răspuns:

Tine regimul pe grupa sanguina functioneaza sau regimul balerina cu el slabesti un kg pe zi

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bubbleee98):

Iti dai seama ca e foarte stupid sa slabesti 1 kg pe zi, nu? happy