| Cornelia19 a întrebat:

Dati-mi niste idei pentru breton. Am parul lung si sunt tunsa in scari, iar bretonul pana acum il tineam in parti, dar acum as vrea sa mi-l fac pe o parte, mai scurt, pentru ca mi-a ajuns pana la barbie.

Răspuns Câştigător
| Anonima568 a răspuns:

Asa sunt si eu tunsa ...si coafeza mea imi tunde bretonul din stanga sus pana in dreapta jos arata mistohappy

2 răspunsuri:
| bebemikutzz a răspuns:

Pai cel mai bine du-te si intreaba la un salon...si cei de acolo te vor sfatuii mai bine decat o putem face noi pentru ca ei se pricepbig grin.si iti vad si formatul fetei si astfel isi vor da seama ce ti se potriveste cel mai bine

| CrisDdf a răspuns:

Bretonl sa iti acopere fruntea si sa fie tuns dupa forma sprancenelorthinking