| Allýna_1160 a întrebat:

Dati-mi si mie niste sugestii cum sa ma imbrac de revelion avand in vedere ca o sa-l fac la niste prieteni de familie. Nu vreau nici prea elegant, nici prea casual. Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| newperson4him a răspuns:

Poti sa-ti iei un plover mai lung pana la coapse si niste colanti, sau o camasa in carouri, patratele etc (da nu simpla) pe care sa o tii descheiata si sa ai sub ea un tricou coloratsi cu niste blugi inchisi la culoare, chiar negri daca ai. Nu uita sa-ti pui si niste accesorii chiar numai un ceas sau o bratara, lant mai casual. Distractie placuta :*

| Tiffany89 a răspuns:

Daca nu mergi la nici un party... poti sa te imbraci mai comod.In ceva blugi si un tricou mai elegant sau o camasa.Sau daca iti place mai mult o fusta... Dar eu imi iau blugi negrii cu un tricou rosu mai eleganthappy

Distractie placuta si un an nou fericit:*