| MissStradaa a întrebat:

Luni incepe scoala si nu am nicio idee cum ar trebui sa ma imbrac in prima zi. Avand in vedere ca trec in clasa a 6-a, nu vreau ceva prea sofisticat, dar totusi ceva care sa impresioneze.Imi dati niste sugestii, va rog?

Răspuns Câştigător
| Dianalupte a răspuns:

Ceva classic :
Blugi, cu corset ( albastru deschis), dar nu prea mare ( corsetul )
Camasa alba, Bagata in blugi
Sandale negre
Ceas alb
Ghiozdan Negru cu ceva Roz
Dar, Totul depinde si de corpul ( greutatea ) pe care il /o ai
Daca este fig poti sa iti iei o geaca de piele maro

Eu asa m-am pregatit pentru scoala, nici prea sofisticat nici prea josnic
Doar ca eu trec in clasa a8-a

| MissStradaa explică (pentru Dianalupte):

Multumesc mult de tot smug

2 răspunsuri:
| lolthisisme a răspuns:

Pai. eu o sa ma duc cu niste blugi, cu o bluza cu imprimeu dragut, eventual cu un sacou 3/4 si. cu pantofi sau adidasi cu sireturi colorate :d Bafta!