| Maddy7496 a întrebat:

Dati-mi si mie niste trucuri de frumusete, funda!

2 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Fa o masca cu aspirina si miere de albine. evita pe cat de mult posibil fondul de ten ieftin care nu lasa pielea sa respire.

| Amy240 a răspuns:

Eu am incercat un tratament cu abur de lamaie ( pui felii de lamaie intr-un bol cu apa calie si iti pui fata deasupra cu un prosop pe cap) pentru pori si pentru buze cat mai fine(dai cu periuta de dinti pe buze dupa acea aplici luciu de buze). Incearca si tu la mine au dat roade happy