| Pisoi_9588 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee cum sa-mi mai prind parul...il am lung si putin ondulat, de obicei mi-l prin in coada sau imi fac un coc iar in doua codite nu-mi sta bine... dau fundita pentru cea mai tare idee.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| yoysh a răspuns:

Il poti impleti "rebel" intr-o singura coada. Adica il impletesti mult mai lejer ca de obicei si scoti afara cateva fire, iar coada o faci intr-o parte ceva ca in imaginea asta http://www.polyvore.com/hair_trend_pentru_2010_coada/thing?id=12718084

Răspuns utilizator avertizat
| Seena a răspuns:

Am eu o idee dar nu si o poza.iei 2 suvite medii de par din ambele parti si le duci la spate acolo se intalnesc cu o a trea suvita formata la spate. Le impletesti "rebel" 2 centimetrii apoi prinzi cu o clema. in fata il poti lasa asa