| MyLoveIsOnlyForYouButDontWorryIHaveAEmoHeart a întrebat:

[Dau funda] Buna! Va rog explicati-mi, cum sa-mi aplic tinctura de castelani pe par? Pentru ca am incercat o data si nu mi s-a prins. :d

4 răspunsuri:
| romaniidinafaratarii a răspuns:

Dar aceeasta tinctura este pentru bataturi pentru ce doresti sa folosesti pentru par?

cu respect din austria
mess:romaniidinafaratarii

Dar este de asemenea un nuantator de par. happy

| crystyne a răspuns:

Varsal intr'un castron aplica'l pe suvite cu o pensula pentru intins vopseaua apoi impacheteaza in folie de aluminiu si stai macar o jum de ora se prinde sigur 100 % sper ca ti-am fost de ajutor. pupici!:*

| HelloKitty123 a răspuns:

Pai trebuie sa bagi apa intr-un castron atat cat crezi ca iti trebuie(daca vrei sa iti faci suvite nu iti trebuie asa multa). apoi bagi solutia de castelani in apa si pui pana se face roz inchis(eu am roz). apoi iti bagi TOATE suvitele care vrei sa le colorezi in castron si astepti pana prinde culoare. dupa le usuci si gata... sper ca ti-am fost de folofbig grinhappy