| andra151 a întrebat:

Buna:*. As vrea sa imi fac cateva suvite colorate cu albastru de metil, violet de gentiana, tinctura de castelani, carmin rosu, fuxina, sau henna(ce este asta?). De unde pot cumpara aceste culori si cum le aplic pe par. Dca stiti si altele naturale ar fi perfect:d.Multumesc:*:*. Dau fundita:X.

4 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Buna!
De la magazine, hipermarketuri, etc. nu le poti cumpara doar de la saloanele de specialitatewinkingwinking

| irinuca_6056 a răspuns:

Henna este o vopsea de par naturala cu care daca te vopsesti nu iti mai prinde alta vopsea peste... e o vopsea provenita de la un copac e praf si te lipezesti foarte greu pe cap dupa ce te-ai dat
da e foarte foarte sanatoasa
e 100% naturala si se gaseste la farmaciile naturiste si nu numai
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai violet de gentiana si albastru de metil de la farmaciebig grin

| DanielaDumitrescu99 a răspuns:

Toata astea sunt dezinfectante si cam ataca parul. Le poti gasi la farmacii.