| anonima_6654 a întrebat:

DAU fundita PT CEL MA BUN RASP! Hey TPU am si eu o problema. Cand intru in lista de mess si vreau sa scriu nu imi apare scrisu si nici cand imi scrie cineva nu vad ce scrie si nu stiu ce are si ce pot sa-i fac? Ma puteti ajuta? Mentionez ca mi-am reistalat messu de 1000 de ori si tot nu a mers! Help pls!

1 răspuns:
| Ciprianch28 a răspuns:

Urmeaza pasii: Start>Run in casuta run tastezi exact asa regsvr32 jscript. dll o sa iti apara o fereastra in care spune DllRegisterServer in jscript. dll succeeded. apoi intri iar in run si tastezi regsvr32 vbscript. dll exact asa si o sa iti dea un mesaj DllRegister in vbscript. dll succeeded. si ar trebui sa mearga. dar mare grija cum copiezi comenzile.