| Lili002 a întrebat:

DAU FUNDITA, urgent
TPU. Am o periuta electrica Oral-B, Braun si de curand mi s-a tocit acea periuta. pana acum am avut Precision Clean. as vrea sa incerc si alt fel de rezerva. Ce imi recomandati: 3d white, Dual clean sau cross action?

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca vrei sa iti albesti dintii, 3d white este alegerea clara. Mie personal nu imi plac celelalte doua din intrebarea ta, m-am obisnuit cu capetele mai mici, circulare iar cele mai mari ma deranjeaza. Daca la voi se gaseste si nu te intereseaza albirea, alegerea mea ar fi FlossAction.
http://www.oralb.com/en-CA/products/oral-b-replacement-brush-heads.aspx

| Raskolnikow a răspuns:

Alea cu perii duale sunt mai eficiente happy