| Paula2018 a întrebat:

Oare aveti idee daca capetele periutelor de dinti de la Oral B sunt compatibile intre ele? Mi-am aruncat ambalajul si imi amintesc doar ca ar fi Braun Oral B 3D. Si am vazut ca sunt o gramada de variante (clean, cross, action, 3d) si nu stiu daca sunt compatibile sau doar capetele 3d.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mergi la supermarket și pozezi ambalajul uneia identice.
Sau cauți pe s@itul producătorului.

| Paula2018 explică (pentru mihai69):

Am gasit oral 3d vitality, dar nu gasesc capete pentru modelul asta.

| alina2k18 a răspuns:

Pe asta o am eu https://www.emag.ro/......D6N1V7BBM/
Merge orice capat, sa nu fie pentru varianta sonic, in rest ce ai mentionat tu - clean, cross, 3 d = toate sunt compatibile.
Eu am cross acum.

| Paula2018 explică (pentru alina2k18):

E perfect. Multumesc mult!