| LilysdaS a întrebat:

De 1 iunie am un spectacol si imi trebui fusta din tul, da tul, materialul din care sunt confectionate tu-tu-urile balerinelor.De unde pot sa cumpar tul.

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Heyhappygasesti in magazinul obor(nu la tarabe.in magazinul cu intrarea de la mcdonalds). e mai ieftin decat in alte partibig grin

5 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Incearca la diverse magazine care vand materiale sigur vei gasi acolo.

| caravaggio a răspuns:

Daca ai spune si de unde esti ar fi perfect, ca sa tu poate esti din timisoara si eu iti zic un magazin din bucuresti

| BingBang :D a răspuns:

De la orice magazin de materiale textile
fundita?

| LilysdaS explică:

Bucuresti, ma duc si acolo, dar de preferat din bucuresti

| LilysdaS explică:

Va rog spuneti mai exact