| Jacqueline7 a întrebat:

De cand hinata are parul lung? naruto o iubeste pe hinata? daca da, pecine o iubeste mai >multpe hinata sau pe sakura?

Răspuns Câştigător
| Michiko a răspuns:

Hinata are parul lung de cand a aparut Naruto Shippuden sa te uiti e foarte tare, si o sa vezi acolo care e relatia dintre ei... e un episod in care sakura ii zice lui naruto ca il iubeste ( dar ea nu vb serios ) si el si-a da seama big grin
si mai e un episod cand naruto era pe moarte si Hinata a sarit in ajutorul lui si aproape a fost omorata ..in momentul ala a zis : "Naruto te iubesc " dar el nu cred ca a auzit big grin
scuze ca am scris atat dar ma cam ia valul cand e vorba de naruto laughing

| Jacqueline7 explică (pentru Michiko):

Mersi ffffff mult zi-mi te rog ce episoade sa ma uit

3 răspunsuri:
| dodoc a răspuns:

Naruto o iub pe sakura nu pe hinata si hinata are parul pana la umeri

| Jacqueline7 explică:

Mersi foaaaaaaaaaaaaaaarte mult!