| Moniik a întrebat:

De cateva zile folosesc niste solutii pentru cosuri si mi s-o crapat pielea de pe fata, ce pot face ca pana maine sa-mi treaca se vede foarte urat

6 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Salut! Sfatul meu, din experienţă personală, îţi recomand să nu te mai dai cu nimic.Eu am trecut peste foarte uşor, stai aşa puţin şi după le spargi foarte uşor sau dispar de la sine, mai ales vara, când ieşi afară.

| alice014 a răspuns:

Foloseste o crema hidratanta sau crema de galbenele, sau tataneasa... Poti sa maschezi cu ceva fond de ten, nu cred ca trece asa repede.

| RomulusMilea a răspuns:

Nu cred că e o idee bună să te iei după răspunsurile de pe forum. Cel mai bine ar fi să mergi la un medic dermatolog, la un specialist, care să-ţi dea un sfat competent.

Nu cred că ai vrea ca un sfat de pe forum să îţi înrăutăţească problema pe care o ai. Sper să fii de acord!

Răspuns utilizator avertizat
| temugin a răspuns:

Daca vrei sa se rezolve mai repede, faci infuzie cu apa si sare:fierbi apa cu sare si stai deasupra vasului in care ai fiert-o cu un prosop.

| D4ny4WIN a răspuns:

O masca de hallowen ar fi buna! laughing