| bluesky a întrebat:

Mi se exfoliaza pielea de pe buze si se vede urat, alb. sad Ce as putea sa fac sa imi treaca cat mai curand?

Răspuns Câştigător
| andrew_9324 a răspuns:

Foloseste un strugurel si mai este un unguent cu galbenele si propolis de la Tis.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Este cutiuta minunilor.happy. si strugurel

| cretzufinish a răspuns:

Balsam buze sau miere de albine un strop happy

| Babushka a răspuns:

Foloseste crema de galbelene cum a spus andrew am incercat eu fac chestia asta in fiecare seara.

| Fred a răspuns:

Poti sa folosesti un exfoliant special pentru buze, apoi un balsam de buze cu propolis. se gaseste la farmacie. este foarte bun si hidrateaza foarte bine buzele.se aplica de cate ori este nevoie. mi s-a intamplat si mie iar eu mi-am jupuit toata buza inferioarahee hee apoi am folosit un strugurel. insa nu te sfatuiesc sa procedezi astfel pentru ca timp de vreo 2 zile te ustura un pic buzelehee hee