| PerSsiQ a întrebat:

De ce majoritatea persoanelor cred ca blondele sunt proaste?

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pt. ca toate pitipoancele isi vopsesc parul blond. Si sunt foarte multe femei blonde destepte dar din pacate sunt si mai multe proaste de bubuie. Asa ca asta e motivul.

| mgtow a răspuns:

Pentru ca generalizeaza, aud o vorba si o cred parca sunt niste roboti programati pentru aceleasi ordine. Mai intai ar trebui sa se vada pe ei insusi si apoi sa judece alte persoane.

| FucktheSystem a răspuns:

Poi nu cred, dar unele blonde îi iau în serios și pică de proaste când se plâng de faptul că sunt considerate proaste.

| faaalyoana a răspuns:

Sincer vad multe chipuri pe strada cu un blond pui de ala, sau blond platinat, blond intens strident.si since r pare cam vulgar...
iti plac cul deschise te faci domle un blond natural asa.
si sa stii ca un om inteligent nu catalogheaza o persoana dp culoarea parului.
iar ca blondele sunt proaste e doar un mit

| Dreamer a răspuns:

Din cauza bancurilor...Aaa, da, si mai exista si Simona Senzual din pacate.

| Crissena a răspuns:

DE PROSTI laughing glumesc. partial - e invidie, partial - idei preconcepute, partial - este un fapt atestat stiintific de exemplu ca persoanele cu parul blond au un alt fel de a privi viata. Vezi ce se intampla cu tarile scandinave sau germanice, modul lor de a gandi si de a-si trai viata happy

| Lavy_6719 a răspuns:

. pentru ca exista simona sensual. sanziana buruiana. laughing si in general. pentru ca asa e happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris Hilton nu prea e proasta decat daca vrea ea sa para, are un IQ foarte mare.Si majoritatea persoanelor cred blondele proaste pentru ca majoritatea chiar sunt proastelaughing. Acum ca mai exista si exceptii, e altceva.S-a dovedit stiintific ca persoanele cu parul blond se distreaza mai bine, poate de aceea sunt mai indraznete si spun multe prostii. Sper ca ai inteles cevahappy.

| Stavros a răspuns:

Pentru ca asa e! laughing

| PerSsiQ explică:

Pai poate sa fie si o brutena vopsita in culoarea parului blond...si tot o s-o creada prosta,din motiv ca e blonda, dar blondelel sunt mai destepte dict brunetele, daca au vazut o blonda prosta ca Paris Hilton.pai de acum gata