| kx123 a întrebat:

De ce mi se increteste pielea mainilor atat de tare? Cand transpir la maini mi se increteste imediat..de 2 saptamani in contact cu apa imediat se incretesc..acum 2 ore am facut baie si acum imi sangereaza palmele foarte rau si ma ustura. si mi se ia si pielea! Ce credeti ca as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| 4ndr33y a răspuns:

Ori ai o boala de piele ori ai pielea foarte subtire. Chestia e foarte nasoala daca spui ca ti se ia pielea si ca sangereaza. La toata lumea se increteste dar la tine e clar o problema. Sunt fel si fel de creme care rehidrateaza pielea, in caz de urgenta poti sa dai cu ulei de gatit totusi iti recomand sa ceri parearea unui medic.

1 răspuns:
| oBuburuză a răspuns:

Du-te la medic, sau vorbeste cu mama ta nu poti sta asa... o sa te infectezi si dupa o sa se agraveze!