| anonim_4396 a întrebat:

De ce miley nu le spune colegilor ca e hannah montana

39 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Probabil ca sa o placa pentru cum este ea, nu pentru cat de faimos e taica-su. Asta ce ne invata, copii? Ca daca suntem copii de bani gata, nu e ceva cu care sa ne laudam, ci trebuie sa ne castigam simpatia celorlalti prin forte proprii. Da?

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi nici eu nas spune in locu ei pentru ca nu sar mai putea distra pe unde ar vedeao lumea AUTOGRAFE, AUTOGRAFE, AUTOGRAFEsadsadasa daca nu spune secretul poate duce o viata linistitatonguetongue

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Vrea sa pastreze secretul...

| Diva a răspuns:

Eu m-am saturat de intrebarile astea stupide

| maryana5 a răspuns:

Awlooo... u nu te uiti si u la serial? te prinzi si singur/a dc nu.Si dk totusi nu pricepi k...dee:-? asta-i romanu intri pe www.jetix.ro si cauti hannah montana si acolo iti spune dc! ...awlooo Doamnee! greu e sa gandesti!(pentru. unii)

| ramona22 a răspuns:

Pt, ca vrea sa aiba o viat normala ca si ceilati, dar in acelasi timp sa si cante,

| nicolbutnaru a răspuns:

Hm. Ca sa caste copiii gura la jetix.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca eu nu vrea sa fie o celebritate cu hannah

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ea vrea sa fie vazuta de ceilalti ca miley nu ca hannah

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PENTRU CA COLEGII NU AR INTELEGE CUM E UN MEGA STAR

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindca colegi sai nu o vor lasa in pace si vrea sa fie o persoana obisnuita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Misa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu vrea sa fie recunoscuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maily nu le spune colegilor findca e hanna si o sa faca scoala in bambu daca afla colegi ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentruca ca nu vrea ca colegi ei sa se poarte diferit cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu vrea sa se comporte colegii altcumva cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley nu vrea sa le spuna colegilor ei ca este hannah montana deoarece vrea sa aiba o viata normala, dar sa si cante

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca vrea sa fie cantareata si sa o placa oameni mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea nu le spune colegilor ca e hannah montana pentru a fi o fata normala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca daca ea va spune colegilor sai toti ii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca vrea sa fie si ea o fata ca ori care alta...
si daca sar fi descoperit secretul ei nu ar mai fii o fata obisnuita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley nu l, e spune colegilor ca e hannah montana ca nu vrea sa fie vedeta
scoliii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley nu le spune colegilor ca e hannah montana ca sa nu afle secretul ei cel mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PENTRU CA AR TRATAO URAT PENTRU CA NU LE-A SPUS MAI DEVREME.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr ca ar incepe sa se poarte altfel decat cum se poarta cu Miley cyrusbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca nu vrea sa descopere secretul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley nu l-e poate spune ca ea este Hannah Montana deoarece daca ei ar afla sa-r comporta cu ea precum un super star iar in felul acesta nu va mai duce o viata normala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca daca le spune fa fi transferata la o scoala a celebritatilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentu ca nu vrea sa fie in centru atentie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca se tine de promisiune