| xSega a întrebat:

De ce toate fetele sunt urate fără machiaj?

Răspuns Câştigător
| b4stefa a răspuns:

Pentru ca toate cladirile arata ca niste epave fara var si tencuiala.laughing

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca sa se uite si la tipi ca tine. happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu sunt, atunci se vede frumusetea, dimineata cand se trezesc!

| Freya1 a răspuns:

Ee de ce generalizezi? sunt care se pastreaza naturale si sunt de o frumusete rara

| Hammurabi a răspuns:

De ce toate fetele sunt frumoase după 3 beri? laughing laughing laughing

| gabicoo a răspuns:

Nu exista fete urâte ci prea putina bautura.
laughing

| GoldenZenith a răspuns:

De când naturalețea e mai urâtă decât o tona de moloz pe fata?

| FlappyXXX a răspuns (pentru GoldenZenith):

Lasă-l că e obosit laughing)

| GoldenZenith a răspuns (pentru FlappyXXX):

laughing Observ! Sau a fumat ceva ce nu trebuia.

| FlappyXXX a răspuns (pentru GoldenZenith):

E gratis să fii prost, deci te rog, înțelegel. laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase fete sunt cele neatinse de toate chimicalele astea nocive.

| missfatadelatara a răspuns:

Ca să aibă băieții de ce sa comenteze.

Ca doar na, fără botox și silicone, toate muierile is urâte.

| Freya1 a răspuns (pentru missfatadelatara):

A spus o comedianta o data.
"Ne epilam ca sa avem pielea fina si placuta pentru voi si ati inceput si voi,ne pensam sa avem trasaturi frumoase ne-ati copiat si asta,ne aranjam parul cu placa,cu odulatorul sa fim mirifice acum si voi faceti asta,ne dam cu creme pentru riduri,cosuri, puncte negre acum aveti si voi creme for man, ne facem manichiura pedichiura acum de ma uit in dreapta mea la salon este un barbat, ne luam bluze decoltate acum aveti si voi, blugi stramti sa ne iasa in evidenta formele aveti si voi, silicoane botox va puneti si voi.Pai cum naiba sa mai fim speciale cand ne luati orce bucurie si lucru care il facem noi pentru a fi frumoase pentru voi" laughing

| TudorFox a răspuns:

Nu toate sunt la fel

| Anitta18 a răspuns:

Nu toate fetele doar unele. Cele care sunt cu adevărat urate se machiază si își fac fel de fel de operații estetice ca sa nu se simtă prost si ca sa nu rada lumea de ele.Pentru fetele care sunt cu adevărat frumoase daca vor neapărat sa se marcheze atunci da doar sa nu facă in exces si sa nu fie substanțele alea dăunătoare pielii.

| Anonima262 a răspuns:

Serios?
In loc să îți placă naturalețea unei fete, iti place că are 5 tone de machiaj, silicoane, botox, etc?
Frate, nu stiu ce se intampla cu generația.
Sunt fete de 14-15 ani care nu s-au machiat niciodată pana acum, sau fete care se machează doar dacă este vreun eveniment.
Şi crede-mă, că sunt multe fete care arată de 100 de ori mai bine fără machiaj decât cu 10 tone de 'glet'.
Apreciază naturalețea, frate.
Cand o sa ai iubita si te vei trezi langa ea dimineața, ea nu va fi machiată! Cand va ieşi din duş, nu va fi machiată!
Toate fetele sunt frumoase, cu sau fără machiaj!