| Vassilescu_Cosmin_Mihai_1993 a întrebat:

De ce unele fete rele de 18 ani poarta pantaloni negri lucioși-fete?

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Pentru că asta le place. Și fiecare au gusturile lor. Am văzut, de asemenea, pantaloni negri lucioși și la fetițe de 12 ani, cât și la femei de 27. Așa că. Gusturile nu se discută.

| Violleta2022 a răspuns:

Poarta ceea ce le place, nu pentru ca au 18 ani!
Prostia este prezenta la orice varsta, iar daca o proasta de 18 ani si-a cumparat ceva si poarta, asta nu inseamna ca trebuie sa generalizam sau sa va cumparati toate, imitand ca maimutele.

| weloveit a răspuns:

Pentru ca sunt rele laughing